Блог Контакти Салони
краси «КАФО»
КАФО
Beauty Shop
— Курси візажу та макіяжу

Курси навчання візажу та макіяжу

Як вибрати найкращі курси візажистів у Києві?

Как выбрать лучшие курсы визажистов в Киеве?

Курси візажу в Києві пропонують багато різних шкіл, академій, навчальних центрів, проте вибрати саме те, що потрібно, вам буде не так просто. Часто у різноманітті пропозицій можна заплутатися і зробити вибір навмання, а такий варіант нерідко обертається негативними наслідками.

До вибору курсів макіяжу потрібно підходити відповідально, тоді ви зможете здобути справді якісну освіту, яка буде надійною основою для успішної роботи..

    1/
  • Обов'язково з'ясуйте такий момент – як відбувається практичне відпрацювання. Часто учням доводиться зіткнутися з несправедливою ситуацією, коли групу ділять на дві частини, і спочатку одні учні виступають у ролі моделей, інші роблять макіяж, а потім вони змінюються місцями. Виходить, що 50 відсотків практики на вашій шкірі тренується інша людина. Так ви отримаєте лише половину обіцяної практики, причому ціну за курси макіяжу ви заплатили чималу. Потрібно обов'язково уточнювати, хто виступає в ролі моделі, і хто шукає модель.
  • 2/
  • Також велике значення має кількість людей групи. За рахунок великої кількості студентів школи часто зменшують вартість курсів візажиста. Однак варто усвідомлювати, що у великих групах викладач не приділяє належної уваги кожному учневі, не може якісно все проконтролювати, виправити помилки, відкоригувати техніку та дати індивідуальні рекомендації. Отже, вибираючи курси візажу в Києві, ціна яких нижча, задумайтеся, за рахунок чого в даному випадку знижена вартість. Дуже часто жертвують саме якістю навчання за рахунок великих груп, недосвідчених низькокваліфікованих викладачів, меншої кількості навчальних годин тощо.
  • 3/
  • Безумовно, скільки коштують курси візажиста – дуже важливе питання, просто не варто орієнтуватися виключно на ціни курсів візажу, оскільки якість навчання безумовно має відігравати першорядну роль. При виборі місця навчання макіяжу прочитайте відгуки випускників і неодмінно розпитайте всі подробиці.

Шукаєте курси візажистів у Києві? У Навчальному центрі КАФО вам готові запропонувати високу якість за чесною ціною: маленькі групи, місткі навчальні програми, кваліфіковані викладачі та 70 відсотків практичних занять – все це допоможе вам опанувати навички, які необхідні затребуваному візажисту.

Ми пропонуємо курси макіяжу в Києві, які розраховані на різний рівень підготовки. Так, дівчата, які прагнуть навчитися самостійно створювати собі правильний макіяж, можуть пройти курс «Сам собі візажист», для майстрів-початківців кращою основою для майбутньої роботи стане базовий курс візажу. Ми постійно створюємо нові актуальні навчальні програми та проводимо різні майстер-класи, які допоможуть вам освоїти тонкощі мистецтва візажу.

Записуйтесь на навчання візаж до Навчального центру КАФО! Скористайтеся можливістю стати успішним візажистом!