Блог Контакти Салони
краси «КАФО»
КАФО
Beauty Shop
— Курси масажу

Курси для масажистів

Курси масажу – ваш вибір визначає вашу майбутню кар'єру

Щоб підвищити свій рівень професіоналізму та цінність як фахівця, масажисту слід опанувати також різні екзотичні техніки (наприклад, масаж нефритовими сферами, медовий або бамбуковими паличками). Це зможе стати суттєвою конкурентною перевагою на ринку праці.

Навчання масажистів передбачає обов'язкове освоєння базового класичного масажу. Також обов'язковим для успішного працевлаштування є володіння технікою антицелюлітного масажу, оскільки він дуже популярний та представлений у величезній кількості салонів краси, практично у всіх спа-центрах, у багатьох медичних та косметологічних центрах.

Якщо ви шукайте якісне навчання масажу, звертайтесь в Навчальний центр КАФО!

У Навчальному центрі КАФО ви зможете пройти базовий курс класичного масажу, на якому ви отримаєте основні знання – фундамент для подальшого вдосконалення класичної техніки, а також освоєння інших різноманітних масажних методик. Якщо у вас вже є базові знання, і ви готові вдосконалюватись у своїй професії, у Навчальному центрі КАФО ви зможете пройти навчання антицелюлітному масажу, лімфодренажному, медовому, а також масажу бамбуковими паличками та нефритовими сферами.

Курсы массажа в учебном центре КАФО

Вибираючи ідеальні для вас курси масажиста, ми рекомендуємо, звернути увагу на кілька важливих моментів:

Для початківців дуже важливо піти вчитися на такі курси масажиста, які допоможуть з працевлаштуванням. Дуже добре, якщо при школі чи навчальному центрі є салони краси, де ви зможете працювати після успішного закінчення навчання. Так, наприклад, Навчальний центр КАФО запрошує своїх найкращих випускників працювати у мережі салонів. Також до нашого Навчального центру надходить багато заявок від Спа та салонів краси на масажистів. Нашому рівню підготовки довіряють, тому завжди знайдуться актуальні вакансії, які зможуть розглянути наші випускники.

Дізнайтеся, чи надають у вибраному навчальному закладі сертифікат масажиста. Для працевлаштування, особливо якщо ви масажист-початківець, вам необхідний буде документ. Тому вибирайте курси масажу із сертифікатом, адже отримані знання вам потрібно буде підтвердити перед роботодавцем та/або клієнтами. Навчаючись у КАФО на будь-яких курсах масажу, ви отримаєте сертифікат (звісно, за умови, що освоїте навчальну програму).

Ще один найважливіший момент у навчанні на масажиста – якість практичних занять. Часто учні розбиваються по парах і практикуються один на одному. Виходить, що половину відведеного на практику часу учень просто втрачає.

Вартість курсів масажу – ще один суттєвий критерій для учнів. Тут важливо розуміти, що гнатися за низькою ціною, обираючи курси масажиста, не варто. У столиці представлено дуже багато різних пропозицій і звичайно є ті, хто поставить найнижчу ціну. Однак така вартість неодмінно позначиться на якості навчання масажу – велика кількість людей у групах, недостатня кількість навчальних годин та практики, низька кваліфікація та досвід викладачів.

Записуйтесь на курси професійного масажу у Києві в Навчальному центрі КАФО та отримайте потужний імпульс у своїй кар'єрі!