Блог Контакти Салони
краси «КАФО»
КАФО
Beauty Shop
— Курси татуажу

Курси навчання татуажу

Курси татуажу – можливість освоїти нову затребувану та престижну професію

Якщо ви працюєте в beauty-сфері або активно нею цікавитеся, ви, мабуть, самі помітили, що інтерес до татуажу (перманентного макіяжу) за останні роки виріс дуже суттєво. Враховуючи зростання затребуваності послуги та невелику кількість справді хороших фахівців у цій сфері, навчання перманентному татуажу є дуже перспективною та вигідною інвестицією у своє майбутнє. Ця професія вимагає високого рівня майстерності та багато практики, така робота добре оплачується, а до висококласного майстра розписано черги на місяці вперед.

Отже, що потрібно, щоб опанувати цю професію? Пройти базове навчання татуажу та багато працювати над постійним удосконаленням своїх навичок. Сьогодні представлено достатню кількість шкіл, які пропонують курси татуажу у Києві. Потрібно лише зробити правильний вибір і не втратити час та гроші.

Курси татуажа

Важливо, щоб навчання проводив кваліфікований досвідчений практикуючий викладач, який знайомий з усіма тонкощами мистецтва перманентного макіяжу. Також коли ви вивчаєте ціни на курси татуажу, дізнавайтеся про всі подробиці майбутнього навчання: кількість навчальних годин, кількість годин відведених на практику, ознайомтеся з особливостями навчальної програми тощо. Пам'ятайте, що при виборі курсів татуажу ціна – це не головне, якісне навчання – це ваша мета, яка дуже швидко принесе вам дивіденди.

Шукайте курси перманентного макіяжу у Києві?

У Навчальному центрі КАФO ви зможете пройти базовий курс перманентного макіяжу, а також освоїти такі напрямки, як перманентний макіяж брів, очей, губ. Ви зможете отримати необхідні теоретичні знання, опанувати різні техніки виконання перманентного татужа, попрактикуватися на моделях під керівництвом викладача. Після закінчення курсу ви зможете застосовувати отримані навички на практиці та розпочати свій шлях як фахівця з татуажу (перманентного макіяжу). Кожен учень, який освоїв навчальну програму, отримує Сертифікат.

У Навчальному центрі КAФО навчання перманентного макіяжу проводить Анатолій Ведєнєєв – професійний художник, який має багаторічний стаж, який понад 15 років займається мініатюрним живописом. 5 років виконує перманентний макіяж, зараз працює в мережі салонів краси КАФО, 3 роки займається викладанням мистецтва татуажу.

Вибирайте відповідний курс та записуйтесь на навчання!