Блог Контакти Салони
краси «КАФО»
КАФО
Beauty Shop
— Курси перукарів

Курси перукарів у Києві

Правильно вибрати курси перукаря – найкращий початок для успішної кар'єри у майбутньому

Отже, ви вирішили розпочати навчання перукарського мистецтва, і перед вами закономірно постає питання, як вибрати хороші навчальні курси перукарів. Як розпізнати справжню пропозицію серед десятків на перший погляд відповідних. Так, наприклад, у Києві свої послуги пропонує велика кількість різних шкіл, академій, курсів, навчальних центрів тощо, у яких вас обіцяють навчити перукарській майстерності, підвищити кваліфікацію чи навіть підготувати до чемпіонатів.

Головне при навчанні професії перукар це – витратити час і гроші дійсно з толком, а саме зробити правильну інвестицію в свою кар'єру і майбутнє. Що важливо враховувати під час виборів?

  • Перспектива працевлаштування. Що ви хочете отримати в результаті навчання на перукаря - якісний фундамент знань і навичок, які ви зможете використовувати для успішного працевлаштування, чи не так? На жаль, далеко не всі курси перукарського мистецтва Києва зацікавлені у працевлаштуванні своїх випускників. Тому потрібно постаратися з'ясувати, наскільки найпрестижнішим вважається навчальний заклад серед салонів. Дуже добре якщо компанія, яка пропонує навчання перукарській справі, має свої салони краси. Це означає, перш за все, що навчання не буде відірвано від практики та сучасних тенденцій, а також цей факт збільшує можливості працевлаштування.

  • Кількість практики. Що може бути важливішим для майбутнього перукаря-стиліста, ніж практика? Якісне навчання перукарської справи передбачає приблизно 70 відсотків практичних занять. Ви можете прослухати величезну кількість теоретичних лекцій з менеджменту, психології, етики та естетики, але так і не стати справжнім перукарем. Пам'ятайте, перукаря формує насамперед саме практичний досвід, тому неодмінно з'ясуйте, який відсоток із загального часу навчання відводиться на практику.

  • Якість практики. Не тільки кількість практичних годин має значення, але і її якість. Одна справа на практичних заняттях спостерігати за роботою великого маестро, інша – практикуватися на ляльках, а зовсім іншої якості можна досягти, практикуючись на моделях – живих людях. Працювати ви будете з живими людьми, тому найкраща практика саме на них.

  • Вартість курсів перукаря. Безумовно, ціни на перукарські курси можуть відрізнятися дуже сильно, і це може вводити в оману майбутніх випускників. В даному випадку можна сказати одне - вникайте у всі цифри, дізнавайтеся подробиці, розпитуйте, що конкретно включає ваша освіта. Якщо ви знайшли курси перукарів недорого, це дуже часто може говорити про невисоку якість навчання, Пам'ятайте, питання, скільки коштує навчання на перукаря, потрібно неодмінно співвідносити з кількістю навчальних годин, кількістю практики, професійним рівнем фахівців, а не розглядати окремо від цих факторів.

Шукаєте професійні перукарські курси у Києві? Якісне навчання ми гарантуємо вам у Навчальному центрі КАФО!