Блог Контакти Салони
краси «КАФО»
КАФО
Beauty Shop
Головна — Пошук моделей

Пошук моделей

Стань моделлю Навчального центру Кафо – скористайся найвигіднішою можливістю перетворення!
Хочете отримати салонну послугу і не витратити на це копійки? Це мрія багатьох дівчат! І ви зможете легко її здійснити!
У Навчальному центрі КАФО щодня отримують знання та досвід десятки учнів за такими напрямами: перукарське мистецтво, макіяж, нігтьова естетика, масаж. Іноді у програмах беруть участь новачки, а інколи вже реалізували себе майстри, які хочуть покращити свою кваліфікацію. Для успішного навчання всім їм, звичайно, потрібні моделі.
Ми пропонуємо вам взаємовигідну співпрацю: від вас буде потрібно тільки прийти в призначений час до Навчального центру КАФО і довірити нашим учням своє волосся/нігті/обличчя/тіло. А натомість ви отримаєте безкоштовну зачіску, стрижку, фарбування волосся, манікюр, макіяж, масаж тощо. Учасники навчальної програми працюють з моделями лише під найсуворішим контролем досвідчених стилістів салонів КАФО, тому будь-які зміни у вашій зовнішності будуть виключно виграшними, продуманими та гармонійними.
Форми, відтінки, засоби - все це підбирається кваліфікованим майстром відповідно до особливостей вашої зовнішності, типу волосся або шкіри. Ми гарантуємо – сюрпризи будуть лише приємними!
Хочете стати моделлю Навчального центру КАФО?
Що для цього потрібно? Зробити три прості кроки!

1 Залишити контактну інформацію у реєстраційній формі або просто зателефонувати менеджеру до Центру КАФО
2 Розповісти про своє волосся, шкіру, переваги щодо процедур і послуг (що б ви хотіли зробити як модель: манікюр, стрижку, масаж тощо)
3 Прийти у призначений час та отримати максимум задоволення від вигідного процесу перетворення в Навчальному центрі КАФО
Пам'ятайте, немає жодних обмежень за віком, кольором шкіри, статтю, особливостями зовнішності та іншим. Стати моделлю може будь-хто, адже майстри працюють з різними клієнтами.
Ми даємо ГАРАНТІЇ
Всі роботи на наших моделях виконують або самі викладачі, або учасники навчальної програми під суворим контролем професіонала
Макіяж, зачіска, стрижка або фарбування виконується з урахуванням типу та особливостей вашої зовнішності, а також індивідуального стилю.
Ми безкоштовно дамо Вам консультацію щодо самостійного догляду за собою
Зареєструйтесь у нашій базі, щоб стати моделлю
Для цього надішліть нам заявку і не забудьте додати фотографію.
Ваши даные
Розкажіть про себе
Чи був у вас досвід роботи моделлю?
Завантажте вашу фотографію
Завантажити фото... +