Блог Контакти Салони
краси «КАФО»
КАФО
Beauty Shop

FAQ

Задати питання
Питання щодо програми
?
На який рівень компетенції розраховані заняття у навчальному центрі Кафо?
Навчальний центр КАФО розробляє програми як для новачків, які хочуть освоїти нову професію (перукар, майстри манікюру/педикюру, візажист, масажист) так і для фахівців, які бажають підвищити свій професійний рівень, отримати корисні знання, оволодіти новими навичками. Є курси, які будуть корисні і тим, хто професійно не задіяний в індустрії краси (наприклад, візаж для себе або випускний візаж, масаж для себе).
?
Чи надаєте ви додаткові матеріали для навчання?
Так, вам видаватимуться методичні матеріали.
?
Чи можу я проходити одразу кілька професійних курсів?
Так, якщо вони не збігаються за часом.
?
Що робити, якщо я збиваюся із графіка занять?
Перейти в групу з іншим графіком, зручнішим для вас. Також ви можете розробити власний розклад і займатися з викладачем індивідуально.
?
Чи можна перервати навчання, а потім відновиться та проходити заняття з іншою групою?
Так, можна.
?
Чи можна повернути гроші, якщо я відмовляюся від навчання?
Якщо навчальний центр належним чином виконував усі свої зобов'язання, то ні.
?
Як часто ви робите повторні набори на курси?
Багато семінарів та курсів проходять щомісяця. Деякі 1 раз на 2 або 3 місяці. Все залежить від того, який конкретно курс вас цікавить.
?
Чи є у вас випускний іспит?
Так.
?
Як відбувається іспит у Навчальному центрі КАФО?
Випускний іспит складається з двох частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичної частини іспиту студент тягне квиток з контрольними питаннями та усно відповідає на них. Практична частина є виконанням конкретного робочого завдання, яке також прописується в екзаменаційному квитку або призначається викладачем.
?
Що потрібно, щоб отримати диплом про закінчення?
Ходити на всі заняття, навчатися та успішно скласти іспит.
?
Що дає мені диплом Навчального центру КАФО?
Насамперед знання, а також можливість працевлаштуватися за фахом на всій території країни.
?
Як я можу зареєструватись на заняття?
Заповніть форму на сайті, або ж зателефонуйте нам: (067) 375-33-33, 574-83-82. Ви також можете записатись на заняття безпосередньо у навчальному центрі КАФО, за адресою вул. Княжий Затон, 9.
?
Яким чином можна зробити оплату?
Ви можете розрахуватися готівкою або карткою у нашому навчальному центрі.
?
Як відбувається навчання?
Заняття у навчальному центрі КАФО відбуваються у комфортних класах, з усіма необхідними матеріалами та обладнанням. Студенти займаються у невеликих групах по 5-10 осіб чи індивідуально. Програма навчання складається з теоретичної та практичної частини. Під час теоретичних занять, викладачі розповідають та послідовно демонструють, як має виконуватися робота, акцентуючи увагу на важливих деталях. Варто зазначити, що 80% програми навчання – це практика, коли учні, під керівництвом викладача, відпрацьовують свої навички на моделях (болванах або типсах). Побудована таким чином програма навчання дає вам можливість відразу застосовувати отримані знання на практиці.
Питання з уроків
?
Чи потрібні мені додаткові матеріали для навчання?
Основну частину інструментів, витратних матеріалів та косметики надає навчальний центр. Але є деякі нюанси: - перукарям на заняттях потрібно мати з собою такі інструменти: ножиці, гребінці, затискачі. (Всі дорогі інструменти: професійні машинки, фени, плойки, клімат, а також аксесуари: пеньюари, шапочки, рукавички, ролики для завивок надає навчальний центр). - майстрам манікюру: кусачки, нашкірники, пушер - майстрам з нарощування нігтів: кисть для моделювання нігтів. - Візажистам: кисті для макіяжу. Якщо у вас немає своїх інструментів, ми радо проконсультуємо вас, де їх можна придбати. Ви також можете купити всі необхідні матеріали та пристрої в нашому навчальному центрі.
?
Якщо під час навчання мною було пропущено кілька занять, чи я отримаю диплом?
Наприкінці навчання Вам належить скласти іспит, і якщо ви пропускаєте заняття, це завдання значно ускладнюється. Навчальний центр КАФО рекомендує не пропускати навчання, адже від цього залежить набутий вами рівень навичок та знань.
?
Що робити, якщо хочу пройти навчання, але місць на курсі вже не залишилося?
Повідомте про це нашого менеджера та зачекайте наступного набору до групи. Якщо таких заявок буде багато, ми можемо переглянути графік занять і набрати нову групу раніше, ніж планувалося.